Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 17:28   #976
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Uff, udało mi się w końcu nadrobić zaległości, ale tematów się przewinęło że ho ho. Zainteresowania to widać się powtarzają (też mam podobne). Z resztą panuje tu bardzo sympatyczna atmosfera, a już czytając twoje posty Foxxxy to się śmieję do kompa (ta, i się na mnie dziwnie patrzą), masz niesamowicie dużo pozytywnej energii.

Wybawiłam się, okropnie zmarzłam i opaliłam (niestety na smarowanie się filtrem czasu mi brakowało i od razu widać efekty).
Minerały rządzą, niejedna babka się mnie pytała jakie mam cienie- malowałam się głównie Lauress (no i co robię że czas się dla mnie zatrzymał, ale oczywiście sekretów nie zdradzam).

A Wy znowu kusicie Całe szczęście że mam specyficzny gust i jakoś te ciuchy do mnie nie przemawiają

A poza tym muszę się przyznać do zdrady, o ja niewierna Zauroczyła mnie formuła SR z Joppa i już mam ją w koszyku. Praktycznie tylko nią się teraz maluję (oczywiście jest ciut za ciemna, ale nawet to mnie nie powstrzymuje, szyję muskam brązerem a ją rozjaśniam czym popadnie).
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora