Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Metamorfoza księżniczki ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-24, 21:41   #9
zup_inka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 10
Dot.: Metamorfoza księżniczki ;)

Cytat:
Napisane przez Ksiezniczka W Trampkach Pokaż wiadomość
Witajcie drogie wizażanki! To mój pierwszy wątek więc proszę o wyrozumiałość . Więc tak: Mam 12 lat, pewnie to nie dużo ale zawsze coś Niby moja fryzura mi jest ładna i tak jakoś dzień w dzień mam taką samą. Zacznę od tego że jakiś rok temu byłam u fryzjerki, ścięłam grzywkę na prosto mniej więcej jak na 1 załączniku. Ale nie pasowała mi więc zaczekałam jak trochę podrośnie, i zrobiłam sobie przedziałek po prawej i grzywkę na ukos, ostatnio trochę je ścieniowałam( dodaję że na początku miałam przedziałek po środku). I taką fryzurę miałam dość długo. Raz przedziałek na prawo, raz na lewo. Włosy mam dość długie, bardzo ładne i zdrowe chociaż co najmniej raz w tygodniu suszę je suszarką. Są grube, gęste i ciemno blond-brązowe z gdzieniegdzie słonecznymi refleksami. Właściwie to są proste, ale kiedy mi się pomyśli że chcę falowane to takie się robią (po odżywce Pantene i bez prostowania na szczotce) .
Hmm... Mój styl jest mniej więcej w ramach Skate, jeżdżę na desce, i tańczę Hip Hop. Po pierwsze urbieram się we właśnie takie skate'owskie żeczy. Cerę (jak narazie :P) mam dość ładną. Dużo piegów w okolicach nosa, niestety dziedziczne worki pod oczami, kształtu twarzy jakotakiego nie potrafię określić. Chyba trójkątny. "Normalne" oczy, uszy i usta (tzn. nie za duże, nie za małe). Nos mam ciut garbaty ale w zasadzie mi to nie przeszkadza. Jedynym chyba moim mankamentem są zęby :/ Są bardzo krzywe i narazie noszę aparat wyjmowany. Mam też ładną figurę (ale już niedługo bo zaczynam się obżerać ciasteczkami ). Niska nie jestem, wysoka też nie. Oczy mam niebieskie lub niebiesko-zielone. O mnie to chyba tylę. A teraz pytania
Po pierwsze( chyba najważniejsze) chodzi mi o fryzurę! Ściąć, może grzywka na prosto ?
Po drugie: STYL ! Zaczyna mi się nudzić styl skejtki ... Zastanawiam się nad innymi propozycjami.
Po trzecie: Jakieś kosmetyki, nie chodzi mi o makijaż, bo ani mama ani szkoła nie pozwala. Jakieś dla nastolatek, matujące itp.
Po czwarte: Ogólnie jakieś wskazówki dotyczące hmm.. stylu bycia ??
Pozdrwawiam życzliwe dusze i czekam na podpowiedź.

P.S. 1 załącznik Dulce Maria
2 załącznik: ja, proszę nie zwracać uwagi na te rumieńce na policzkach, efekt "spieczenia na słońcu"
jestem w twoim wieku i jedyne co nas rozni to to ze n wlasnie mam grzywke na bok ale styl troszki inny i tez mam ochote sie troche pozmienica, no i czekam na staly aparat na zeby ( za niecaly rok)
__________________
zup_inka
-cel: spełnic marzenia; trudne, ale do zrobienia ; )-
zup_inka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując