Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 21:49   #2154
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
Ja juz po farbowaniu. A wiec byla to farba Garniera (daje fotke) ale bez amoniaku. Ja mam swoje naturalne wlosy brazowe wiec nie jest tak zle jak myslalam. Co prawda odrost nadal jest widoczny ale ja wlosy meczylam zawsze rozjasniaczem wiec mysle ze taka lekka farba bardzo nie zaszkodzi.
Niestety cale wloski mam prawie biale i chcialam je troszke przyciemnic na jakis jasny miodowy blondzik - taki cieply odcien - a teraz mam ciagle jasne
Widocznie wzielam zbyt jasny odcien ale to dlatego ze slyszalam ze czesto kolorki blondu wychodza ciemniejsze i nie chcialam ryzykowac.
Teraz mysle sprobuje o ton czy dwa ciemniejszy.
A jak myslicie dziewczyny? Moze po prostu na wlosach robionych rozjasniaczem kolory juz tak fajnie nie lapia co? wklejam fotki wloskow przed i po
Na ostatnim zdjeciu jest kolorek jaki chcialabym miec
A gdzie kupilas tę farbę? Nie widzialam nigdzie takiej.
Jesli chcialas przyciemnic i nadac miodowy odcien to czemu kupilas popielata farbe?

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez m a d z i k Pokaż wiadomość
wiem właśnie dzięki Tobie ją zauważyłam i mi się spodobała
Ja wiem że ladnie wychodzi ten kolor. Widzialam u kolezanki, tyle ze wiadomo z rozjaśnianych szybko zejdzie.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-08-05 o 21:54
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora