Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 19:39   #1798
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Jeżeli któraś z Was miała Ałun w sztyfcie i kulkę crystal to może mi powiedzieć co lepsze? Z kulki jestem bardziej zadowolona niż przypuszczałam, ale ze względu za konieczny krok w stronę oszczędności zastanawiam się nad kamiennym ałunem i nie wiem czy warto.
Teraz nie mogę sobie pozwolić ze kupie coś z czego nie będę zadowolona
z dwojga złego wolę kulkę, kryształ w ogóle się u mnie nie sprawdza. tyle, że ja w sumie to do końca nie jestem zadowolona ani z tego ani z tego. moja bratowa natomiast kupiła kryształ i jest zadowolona, tyle że ona nie miała porównania z kulką. Ja to się nawet zastanawiam się czy nie wrócić do nienaturalnego. nic lepszego niż etiaxil jeszcze nie używałam i crystal w żaden sposób się do niego nie umywa...

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
znaczy wiesz - ja po prostu do kościoła nie chodzę.........od wielu lat.
jakies takie generalnie mam kiepskie doświadczenia z tym zawodem.
ja chodzę do kościoła nie dla księży lecz dla Boga, a na wszystkie mankamenty księży patrzę z przymrużeniem oka. w końcu to też ludzie. w sumie tak jak nie wszyscy lekarze mają powołanie, tak i niektórzy ludzie wybierają drogę kapłańską/zakonną z innych pobudek niż wiara i daleko im od prawdziwego powołania
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora