Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-15, 10:40   #2271
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
a tak z ciekawości- dlaczego po "wyciskaniu" nie można stosować kwasów? staram się nie wciskać nic ale czasem coś mnie wkurzy no i się zdarzy... jakie mogą być konsekwencje?

co do zluszczania to moja skóra luszczy się bardzo słabo. nie zauważyłam, opisywanych przez niektóre dziewczyny, efektów w postaci wielkiego zluszczania. raczej delikatne-trochę suchych skorek i spore przesuszenie. no ale nic, zrezygnuje czasowo z serum bi planuje jeszcze 2 peelingi ale już tylko miejscowo. jak nie będzie efektu spribuje z mikro.

zdjęcia słabe bo z telefonu ale na poluczku mam dziurki-jakby spore pory,czerwone plamki i parę podskornych grudek.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ponieważ przerywasz ciągłość naskórka- robisz małą ranę... Wyobraź sobie polać ranę kwasem- mało przyjemne? i tak jak pisano wyżej- może się to przekształcić w przebarwienia.
Tak samo nie należy kłaść kwasu na pryszcze szczególnie te wielkie gule
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując