Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AMILIE Mineral Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-26, 21:30   #1462
soniiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Pora na moją relację z kosmetykami Amilie. Muszę na wstępie przyznać, że jedyne porównanie jakie mam to używane 2 lata temu Everyday Minerals. Z powodu problemów z trądzikiem postanowiłam ponownie przerzucić się na minerały, ale od razu zrezygnowałam z drogiego EM. Czytając Wasze wypowiedzi oraz przeglądając testy zdecydowałam się na Amilie (chociaż w międzyczasie, zaczęłam żałować, że nie AM, ponieważ u nich zestaw podkład+korektor+róż+pędz el kosztuje 110zł natomiast ja za zestaw pędzel+korektor+podkład+p uder+kilka próbek dałam 150, to jednak natrafiłam na informacje, że AM zapycha, tak więc nie ma tego złego). Pewnie zostanę zlinczowana, ale zamówiłam pełne produkty bez uprzedniego zamówienia próbek i trafiłam Może dlatego, że moja cera nie jest bardzo szczególna, a po prostu dosyć jasna, także zdecydowałam się na odcień z serii neutral - Summer Sand. Stosuję już czwarty dzień i jestem bardzo zadowolona! Pzrede wszystkim kosmetyki zapewniają świetne krycie. Muszę dodać, że mam poważne problemy ze skórą i przebarwień oraz krostek jest sporo, a podkład+korektor dają radę, nawet bardziej niż płynny podkład i korektor których używałam wcześniej. Dają świetny, naturalny efekt, pięknie wtapiają się w skórę. Ponadto jestem zaskoczona trwałością kosmetyków, zmywając wieczorem makijaż na płatku znalazło się całkiem sporo podkładu, także wytrzymał długo Jednym słowem, jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam, bo za stosunkowo niedużą cenę można dostać zestaw bardzo dobrych kosmetyków, których spodziewam się użyać jeszcze przez ładnych kilka miesięcy Dodatkowo dostałam 4 próbki różnych róży i chyba skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie. Może też zainteresuje Was, że minerały nakładam na krem z ziaji z filtrem 50 i to daje naprawdę fajny efekt
soniiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując