Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Locacid - kto jeszcze ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-27, 18:53   #446
majka85
Przyczajenie
 
Avatar majka85
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 11
Dot.: Locacid - kto jeszcze ?

Cytat:
Napisane przez ulapi Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, zaczelam kuracje Locacidem tydzien temu. Najgorsze rzeczy dzialy sie z broda, datego od kilku dni jej nie smaruje tylko pozostala czesc twarzy. Jakos narazie oprocz luszczenia nie widze pozytywow. Chodze do pracy z luszczaca sie twarza, na szczescie pracuje wsrod kobiet ktore wiedza o co chodzi. Chcialabym wznowic temat zeby dodawac sobie nawzajem otuchy i wallczyc dalej
Tydzień to trochę zbyt krótko, żeby zauważyć jakiekolwiek efekty. Retinoidy maja to do siebie, że działają z opóźnionym zapłonem. Po prostu trzeba dać im trochę czasu. Stosowałam Locacid 6 miesięcy, co drugą noc, albo nawet rzadziej (zwłaszcza wtedy jak nadmiernie przesuszyłam twarz). Jestem zadowolona z efektów, chociaż czasami bywały chwile kiedy miałam dość wszystkiego, po miesiącu przeszłam okropny wysyp. Teraz niespodzianek wyskakuje znacznie mniej, ale ze względu na zaskórniki i blizny przestawiłam się na Atrederm (dopiero dziś zaczęłam), ale chętnie podzielę się doświadczeniami z Locacidem. Zrersztą jeśli Atrederm mnie podrażni to zapewne wrócę do Locacidu. W trakcie stosowania retiniodów ważne są kremy z filtrem 50 lub 30 SPF oraz porządne nawilżanie twarzy (Effaclar H chociaż niektórzy narzekają na nadmierne błyszczenie cery, idealnie nawilża, koi i łagodzi podrażnienia). Warto też zrezygnować z pozostałych bardziej inwazyjnych zabiegów typu peelingi kwasem migdałowym itp. Chociaż ja w trakcie leczenia Locacidem po upływie 5 miesięcy kuracji wdrożyłam do pielęgnacji 2-3 razy w tygodniu delikatny peeling enzymatyczny i maseczkę z glinki różowej i zielonej. Generalnie życzę powodzenia i przede wszystkim wytrwałości i cierpliwości , w którą musisz się uzbroić, bo rozumiem, że po retinoid sięgnęłaś ze względu na rzeczywiste problemy z cerą.
majka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując