Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chcę się zmienić, od czego zacząć? (zdjęcia)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-02, 18:15   #2
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Chcę się zmienić, od czego zacząć? (zdjęcia)

Przede wszystkim jesteś bardzo ładną dziewczyną, po zdjęciach widać że jesteś bardzo młodziutka, a swoją urodę prawdopodobnie docenisz dopiero za kilka ładnych lat (taki wiek
Primo- postaraj się zmienić swój tragiczny (!) sposób odżywiania. Na jednym batoniku i owocu przez cały dzień długo nie pociągniesz :/ Grunt to regularne posiłki, co najmniej 3 w ciągu dnia, albo 5 mniejszych jeśli wolisz jeść mniej na raz, za to częściej. Zobaczysz że nie tylko poprawi Ci się cera, włosy nie będą się już tak przetłuszczać (to wina dużej ilości cukru w diecie i braku mikroelementów z prawdziwego jedzenia), ale też będziesz mieć o wiele lepszy humor i postrzeganie siebie. Zamiast tego batonika to chociaż orzeczy czy migdały przegryzaj (oczywiście OPRÓCZ normalnego śniadania, obiadu itd).
Po drugie- Twoje włosy. Piękny, naturalny kolor. Po kiego czorta je prostujesz?!! Za kilka lat będziesz żałować, uwierz mi, bo sama tak miałam. Jak zostawisz je w spokoju, a jedynie podkreślisz skręt odpowiednimi kosmetykami, zobaczysz że po kilku miesiącach będą wyglądały i układały się lepiej (i nie będą tak się puszyć na dworze). Poczytaj o odpowiedniej pielęgnacji na blogach/ wizażu dla kręconowłosych. I jak przestaniesz prostować, to zobaczysz że grzywka może zacząć wyglądać na delikatnie mniej przetłuszczoną - sama się przekonaj
Po trzecie - oczy masz całkiem urocze i wydają się bardzo tajemnicze i egzotyczne przez ich wielkość i kształt - wykorzystaj to i podkreśl je delikatnie ciemną kredką i tuszem, albo pobaw się cieniami w makijaż powiększający delikatnie oko - ale to raczej na jakieś większe okazje. Naprawdę masz śliczny typ urody, pora go docenić i odpowiednio wydobyć

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Zapomniałam dodać że masz również śliczny kształt ust- podkreśl je czasami delikatną pomadką/błyszczykiem A brwi możesz delikatnie przyciemnić kredką/cieniem, aby bardziej komponowały się z ciemnymi włosami.
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując