Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 21:10   #4516
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Wiem, że ludzie mają ciekawsze rzeczy do roboty(sama się do nich niejako zaliczam), ale tu na forum jak zauważyłam, powstało towarzystwo wzajemnej adoracji ,które traktuje oferty jak wielkie tajemnice, dopuszczając do nich ścisłe grono. Skoro padło pytanie i nikt nie odpowiedział ..... udzieliłam odpowiedzi to wszystko.
no trochę teraz zagrałaś nieładnie bo info wrzuciłam chyba jako pierwsza ja i to od razu jak tylko maila z S dostałam. I zawsze tak jest że kto pierwszy dostaje info o jakimś promo na maila czy znajdzie gdzieś na stronce to wrzuca od razu. Więc wiesz, dziewczyny mogły się poczuć niefajnie słowami o "towarzystwie wzajemnej adoracji" i dodatkowo jeszcze późniejszymi komentarzami. Trzeba czasem ważyć słowa bo lepiej powiedzieć za mało niż jedno słowo za dużo a co do Newsletterów z S to jakaś poracha jest :/

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Sprawdziłam, str 145 o 14.01 Amyz wrzuciła pełną informację o gratisie.
Więc nikt nie trzyma informacji w sekrecie. Mogłaś komuś sprawić przykrość...
Z mailami z S podobny problem jest przy każdej rzodkiewce/boxie. Niektórzy dostają maile o boxie, jak box już dawno niedostępny.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Dziewczyny, czy ktoś coś kojarzy z reformy edukacji? Czy moje dziecko, które teraz skończyło kl III będzie się uczyć w gimnazjum, czy już w nowej podstawówce?
pięknie napisane

no z tego co zrozumiałam to już do gimnazjum nie pójdzie - tylko chyba od 2017 roku już do gimnazjum nikt nie pójdzie - czyli klasa obecnie (od września 6) do gimbazy pójdzie ale obecna 5 już nie aczkolwiek nie jestem tego pewna. I spokojnie - do czasu aż Twoje dziecko bedzie miało iść albo nie iśc to sie im jeszcze kilka razy zdąży zmienić. W tym kraju to co pół roku jest jakaś nowa koncepcja na wszystko

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-06-27 o 21:16
amyz jest offline Zgłoś do moderatora