Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-16, 17:28   #1428
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Knapis-Witam serdecznie i gratuluje! Podobnie jak Ty rok temu chciałam wykonać cosmelan w ciąży.Odradzono mi,ponieważ nie zostały przeprowadzone żadne badania na kobietach w ciąży i karmiących,i żeby nie było sie do czego przyczepić nikt nie wykona Ci cosmelanu. Dodatkowo w trzecim trymestrze mogą pojawić sie dodatkowe przebarwienia,które po porodzie znikają.Ja bym nie ryzykowała,dzieciątko teraz jest najważniejsze! Ja już jestem trzy miesiące po porodzie,miałam nadzieje ze już moge wykonać cos.Udałam sie do dermatologa na konsultacje i zakup tylko C2.Okazało sie że nie moge nic zrobić!!!Chciałam kupić na własane ryzyko ale i to nie przekonało pani dermatolog,odp.byla krótka-Ja pani tego nie sprzedam!chce spokojne spać w nocy!.Zaprosiła mnie do siebie po okresie karmienia.Posłusznie wróciłam do domu,a byłam naprawde mocno zdesperowana.Oczywiście mogłabym szukać innego sposobu zakupu C2,ale po co?żeby sobie zaszkodzić?Nie!Zdrowy rozsądek gorą!Teraz smaruje sie thiospotem i spokojnie sobie czekam.Plamki jaśnieja,jaśnieją a ja nadal sobie czekam.Tobie również życze cierpliwości! Pozdrawiam
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora