Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-30, 21:20   #947
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
baybe3: imo Bubble Plum jet bardziej wiśniowy niż śliwkowy... Porobiłam parę fotek dla Ciebie, niestety nadal nie do końca umiem się posługiwać moim aparatem, kolor wyszedł kiepsko na ustach (wybacz niedoskonałości - chora jestem). W rzeczywistości jest on bardziej kryjący, i taki jak kolor błyszczyka w opakowaniu. Na zdjęciach wyszło takie nico,ale na 100% jest to wina światła, lampy itp. Zresztą jak patrzę w lustro widzę zupełnie inny kolor na ustach (w realu) niż na fotach. No ale trudno. Tak czy inaczej, polecam pójście do perfumerii i pomazianie się nim, chociaż na ręce. Ja przyznam bez bicia, pani wytarłami tester i walnęłam go na usta (jestem taka odważna bo nigdy nic z testera nie załapałam, wiem, że zaraz mnie tu skrzyczą, ale 102zł wydać na coś co mialoby wylądować w koszu...) po czym poszłam do reserved do przebieralni przymierzyć cokolwiek (bo moim zdaniem tam jest najgorsze światło z możliwych) i okazało się, że błyszczyk przeszedł nawet ten test! (p.s. przymierzanie "czegokolwiek" w Reserved skończyło się jeszcze kupnem ołówkowej spódnicy - przysięgam, to był pierwszy ciuch jaki wpadł mi w rękę, zeby tylko do tej przymierzalni wejść - a okazał się strzałem w 10) . Wracając do meritum, błyszczyk jest piękny,przetestuj, ja szukałam wiśni i właśnie jego znalazłam. ahhh ponoć Pupa ma teraz w swojej kolekcji szminki wiśniowe. poszukaj
Dziękuję Ci pięknie za tak szczegółową odpowiedź i za zdjęcia. Czy to wiśnia, czy śliwka, na Twoich ustach wygląda bardzo ładnie

Muszę zatem wyruszyć na dalsze łowy, bo sprawdzałam w sephorze i jakims cudem tych błyszczyków nie było

Jeszcze coś - czy on ma drobinki czy to raczej efekt tafli.. sądząc po zdjęciu raczej bezdrobinkowy (więc taki jak chcę)?
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora