Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania na rozmowach kwalifikacyjnych-czy wszyscy mają ten sam podręcznik do HR????
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-14, 20:13   #28
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Pytania na rozmowach kwalifikacyjnych-czy wszyscy mają ten sam podręcznik do HR

Cytat:
Napisane przez crystalmethod Pokaż wiadomość
Czekałabym max. 20 minut, potem bym wyszła. Nie chodzi o to, że brak mi cierpliwości, ale lubię być traktowana poważnie.
Ja tak samo. Co to, jakaś próba sił, kto wymięknie? Ewentualnie wyszłabym i zapytała kogoś, gdzie się podział ten pan/pani.

Cytat:
Napisane przez czarna_90 Pokaż wiadomość
Liczy się też to, w jaki sposób mówisz, nie tylko co.
Kiedy zaczynasz stukać długopisem, albo poprawiać włosy. Czy mówisz na temat, czy odbiegasz od głównego pytania i opowiadasz o wszystkim i o niczym, z drugiej strony czy nie jesteś zbyt małomówna.
A poprawne odpowiedzi, to te które będą zgodne ze stanowiskiem, firm itd. To co w przypadku jednego stanowiska będzie plusem dla innego będzie minusem.
Serio? Przecież wiadomo, że jest się zestresowanym. Wiadomo, że nie można z nerwów zacząć obgryzać paznokci, ale chyba jak ktoś jest zdenerwowany i poprawia włosy to rekruter wie, że to przecież duży stres. Jak mi głos zadrży to też jestem zdyskwalifikowana? Mam być na luzie, jakbym wpadła na kawkę?
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując