Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-02, 15:47   #1537
martaweronika00
Raczkowanie
 
Avatar martaweronika00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Eh dziewczyny znowu mam ten sam problem . Wcześniej się już zastanawiałam nad kupnem kilku kosmetyków z BU , a teraz znowu nie wiem co mam zamówić. Stanowczo muszę powiedzieć ,że zbyt duży wybór mają !

Nie mogę się do tej pory zdecydować co mam zamówić , może wy mogłybyście mi doradzić jakieś skuteczne produkty z BU to może to mi ułatwi podjęcie ostatecznej decyzji.

Cały czas walczę z moją buzią i mam już serdecznie dość. Nigdy nie używałam produktów z BU , a z miłą chęcią chciałabym jednak to zmienić.

Chciałam jeszcze wspomnieć ,że czytałam wiele recenzji na wizażu i o każdym produkcie na BU i tak dalej nie wiem co zamówić.

Jakie produkty mogłybyście mi polecić do codziennej pielęgnacji cery :
-mieszanej
-w strefie T tłustej
-broda skłonna do zaskórników i ropnych krostek na dodatek w bliznach potrądzikowych
-policzki chyba normalne lecz wydaje mi się ,że brakuje im nawilżenia
-pory rozszerzone
- na skrzydełkach nosa popękane naczynka
- wrażliwa na działanie peelingów
- po ropnych krostkach które zazwyczaj wyskakują mi na brodzie , mam zaczerwienienia


Bardzo proszę o pomoc

Edytowane przez martaweronika00
Czas edycji: 2012-01-02 o 15:49
martaweronika00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując