Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-02, 05:51   #4690
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36859352]
Prawka nie zdałam. [/QUOTE]
z tego co pamiętam, pozwolił ci wrócić samej bo to nie był poważny błąd zagrażający ruchowi drogowemu. Jakbyś wymusiła np to by cię przesiadł od razu. A tak dał ci szansę poćwiczyć jeszcze przez godzinę, normalnie zapłaciłabyś za to w swojej szkole jazdy...
wiem, ze ciebie to pewnie bardziej zmęczyło niż cokolwiek innego, ale przynajmniej wiesz, że jeździsz dobrze! Uważam też, że mógł ci tego typu błąd puścić płazem.. no chyba, ze tam był zakaz zawracania - to wtedy niestety..

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Zainteresowanym powiem tylko, że tę wierzchnią, zniszczoną warstwę włosów można ratowac maskami z dodatkiem keratyny hydrolizowanej (ja dodatkowo podgrzewam kitkę suszarką). W załączniku wrzucam obiecane wcześniej zdjęcia po jednej z takich maseczek. Może nie widać tego dokladnie, ale w dotyku nie byly już ani trochę sianowate, tylko takie mięsiste i elastyczne
jezu jakie włosy!!!!! I faktycznie wyglądają rewelacyjnie, nie sądziłam, ze da się tak zregenerować!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora