Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-02, 08:38   #4697
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Zainteresowanym powiem tylko, że tę wierzchnią, zniszczoną warstwę włosów można ratowac maskami z dodatkiem keratyny hydrolizowanej (ja dodatkowo podgrzewam kitkę suszarką). W załączniku wrzucam obiecane wcześniej zdjęcia po jednej z takich maseczek. Może nie widać tego dokladnie, ale w dotyku nie byly już ani trochę sianowate, tylko takie mięsiste i elastyczne
Zżera mnie z zazdrości.. On są przecudowne.
A teraz cofam się do Twojego posta w którym wszystko opisałaś (Boże, jak ja go znajde?) i zrobie na swoich kłaczkach to co Ty masz u siebie..
Po prostu padłam.
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3686464 2]
Pewnie Ci to humoru nie poprawi, więc czemu to opowiadam? Bo moim zdaniem niektórzy nauczyciele się wyraźnie minęli z powołaniem i powinni raczej na strażników więziennych startować. Zero zrozumienia, mściwość - tylko za co?

Dziwna sprawa. Piłuję na migdałki... paznokcie wydają mi się mega szpiczaste, robię fotki... i gdzieś mi ten szpic znika. Poważni, jakbym jeszcze ciut spiłowała, to po bokach byłoby wklęśnięcie... Chyba muszę poczekać aż jeszcze trochę urosną, do prawdziwych migdałków [/QUOTE]
Moja wychowawczyni-matematyczka ma zupełnie inne wykształcenie.. Uczy w mojej szkole bo nie mogła znaleźć pracy, jest tylko po kursie.

Bardzo trudna była historia na maturze? Jakie książki czytałaś dokształcające?

Bardzo ładne.
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli
[B
Rudzia[/B], chętnie pomogę Trelle i skopię mu zad. Nie znam gościa, ale mnie irytuje i wkurza.
Ja mu skopie jedno jajo Ty drugie.


Udało mi się odkręcić mojego CC!
To teraz biore się za malowanie tylko czekam aż Śniegowa odpowie mi jak rozglucić INM.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora