Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-16, 22:42   #61
bizu90
Raczkowanie
 
Avatar bizu90
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 216
Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

Jakieś 2 miesiace temu wraz z moimi dwoma kumpelami znudzone siedziałyśmy przy stole u jednej z nas, Gośka bo tak ma na imię właścicielka.,.... no właśnie- właścicielka ubranek z lat 80-90, które całymi stertami walają sie u niej w piwnicy. Chyba przyzacie mi racje, ze grzechem bybyło nie wykorzystać tego. postanowiłyśmy przejśc przez najbardziej oblegane miejsca w naszym mieście (Tesko, park etc.) ja byłam ubrana w cygańska koszule z laikrą, GÓRALSKIE KAPCIE, i różwoey- polarowy płaszcz umalowana byłam jak ruska baba która chandluje kiczowatymi błyszczykami na rynku , Gośka w ortalionową- jaskrawą kurtke, a 2 koleżanka w pomarańczowe(tirówkowy kolor) buty na 15 cm obcasie, w zielony płaczsz i sukienke a pod to spodnie, muszke i krawat- fryzura oraz makijaż zbliżony.

Zastanawiałyśmy sie jaka bedzie rekacja ludzi, najszesciej tworzyły sie skupiska i słychac było głośne śmiechy .
W szkole do dziś nam to wypominają ale śmiesznie było.

PS. Gdy byłyśmy w TESKO jakiś męzczyzna powiedział: "Jakien ładne panie przyszły", podziekkowałyśmy i przyśpieszyłyśmy kroku, ja w kapciach, 2 koleżanka w pomarańczowych butach a GOŚKA..... w ziwlonych- obciachowych buach.
Jak wszytskie wiemy sklepowe posadzki sa śliskie, Gośka wywineła orła i MOMENTALNIE- Z PREKOŚCIA ŚWIATŁA SIĘ PODNIOSŁA.
Mam fotki naszego ubioru, tylko za duże sa aby wkleić
ŚMIESZNIE BYŁO I GRUNT TO
bizu90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując