Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-31, 07:22   #138
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Ja wiedziałam że tak będzie, nowy wątas

Witam się i melduję, że żyję
Powiedzcie mi, czy doba się skróciła niezauważenie o kilka godzin czy co? Nie ogarniam Jak przedwczoraj znalazłam czas, to nie miałam internetów - to przez to, że jak w środę masakryczna burza była to za którymś razem yebło, pykło... no a zanim naprawili... zeszło do wczoraj. Wczoraj znowu goście, tydzień nie wiem gdzie się podział.

Niestety nie jestem taka twarda jak Mgiełka, coby wszystko nadrabiać...

Na Agowe święto... kurcze może się jeszcze załapię, ale po łikendzie...

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
na dobry początek wątku wrzucam swoje pazury
Rimmel by Rita Ora - Midnight Rendezvous, przez Insta Dri świecą się jak psu.. oczy na widok kiełbasy
Miałku pazurki super i kolor bardzo fajny
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
jak mówi Klasyczka

Mniam Mniam Tadam
Ps. Przepraszam za suchoty dłoni ale nie mogę ostatnio ich ogarnąć
Świetne
Oho... mam to samo.
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja ostatnio padam, jak przyłożę policzek do poduszki, nie zdążę nawet o niczym pomyśleć, bo zaraz zasypiam. akurat dobrze się składa, bo zaczęłam się w końcu wysypiać
Ja też. Przynajmniej nie mam problemu z porannym wstawaniem, ale wieczorem to ze mną nie pogada Godzina 22 a ja już się na drugi bok przewracam
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Od wtorku boli mnie głowa.
Dziś jestem po 300 mg ketonalu. Bez skutku.
napieprza tak, ze mam mdłości
Ała...
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
No niby tak, ale wydaje mi się, że są takie kolory "ogólnobrzydkie" chociaż... tu się przekonałam, że nie ma
Nie ma brzydkich kolorów.
Są tylko paskudne wykończenia
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;46680881]Dawno nie było żadnej Chinki
[/QUOTE]
MM jest cudna
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Dupa pawiana to to nie jest ale ciekawa jestem co powiecie
ja w sumie się miło zaskoczyłam
Ten... no... jak zwykle u Ciebie - mega estetycznie, czyściutko, wszystko się zgrywa... ale ta "ikra" mi się w ogóle nie podoba... Chociaż, jako ciekawostka, coby na fotkach pooglądać to spoko

Za to TYTH Miałam brać, ale stwierdziłam, że po kiego mi ona, skoro mam Aquadelic... no źle stwierdziłam kurcze
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Zarzucam pierwszym moim mani w tym wątku. Na blogu też jest - numerki, malowanie itp.
Zarąbiście jest
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora