Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-31, 08:17   #143
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Przypomniałaś mi, że też mam takie kuleczki do kawiorowego, ale nigdy nie mogę się za nie zabrać fajnie to wygląda
spróbować można, choćby na jednym czy dwóch paznokciach na pewno to nie jest najulubieńszy sposób zdobienia, ale czasem na jakieś wyjście czy coś może się nadać

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

Zarzucam pierwszym moim mani w tym wątku. Na blogu też jest - numerki, malowanie itp.
super dobrane

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4668831 1]

Ten... no... jak zwykle u Ciebie - mega estetycznie, czyściutko, wszystko się zgrywa... ale ta "ikra" mi się w ogóle nie podoba... Chociaż, jako ciekawostka, coby na fotkach pooglądać to spoko

Za to TYTH Miałam brać, ale stwierdziłam, że po kiego mi ona, skoro mam Aquadelic... no źle stwierdziłam kurcze
[/QUOTE]

dokładnie, taka ciekawostka dzięki

a chinka super, na paznokciach mnie zaskoczyła, bo w butelce raczej rozczarowała
z tego co widziałam to TYTH jest intensywniejszy, czyściejszy taki ciut.

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość


Wczoraj byłam w h&m po remoncie i zmienili lokalizację lakierów! Teraz jest cała paletka kolorów Szkoda, że są po 15 zł, bo bym kilka wzięła a tak zrezygnowałam :P
a u mnie są tylko jakieś małe wypierdki, pojedyncze. Nie wiem czemu nie ma więcej laksów albo ślepa jestem, choć wątpie, bo już tyle razu patrzyłam...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora