Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-08, 10:14   #4736
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Mateusz89 Pokaż wiadomość
Cześć, jestem nowy
Moja rejestracja to skutek braku informacji na temat pielęgnacji twarzy po peelingu kwasem migdałowym (dotychczas wystarczały mi info. bez pytań z mojej strony), a konkretnie jak zadbać o moje oblicze, gdy planuję wyjść z domu? Przypominam, że kremy nawilżające, natłuszczające niemiłosiernie się kleją, błyszczą. Mam cerę tłustą, jakich kremów używacie, które nadają się po peelingu migdałem?... by nikt nie patrzył się na mnie, jak na latarnie morską.
Zależy, jak bardzo się łuszczysz i czy masz do tego podrażnienia, czerwone placki itp. Jak potrzebujesz szybszego wygojenia skóry, to polecam np sera z czynnikiem wzrostu albo kwasem traneksamowym (np Dermopharma). Jeśli chodzi o kremy to np Alantan Dermoline lekki krem (niebieska tubka), on jest rzeczywiście dość lekki, zostawia taką matową, suchą warstewkę. Albo Toleriane Ultra Fluide La Roche Posay.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując