Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zaczepne, intrygujące sms do faceta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-19, 21:21   #13
Joanna710
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Między piekłem a niebem...
Wiadomości: 81
Dot.: zaczepne, intrygujące sms do faceta

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
Na żywo jest prościej,a smsem to hmmm nie wiem.Rozmawiacie smsami,że tak ujmę?Jeśli tak to może naprowadź rozmowę tak,że chciałabyś zobaczyć jakiś tam film w kinie ,a jak bedzie chciał to zaproponuje,a jak nie to nie.
Ja jednak jestem z tych,że proponują wprost,ale jakby miał mnie tak olewać to bym miała tez go daleko.
Nie przez sms. Rozmawiamy normalnie w cztery oczy, jak piszemy sms to o pierdołach, ja tam osobiście wole rozmawiać niż przez te sms-y tym bardziej, że wtedy widzę reakcję drugiej strony
Jak bym się gdzieś z nim widziała to bym zapytała wprost ale to trudne przy jego wyjazdach. Jak wpada to na kilka dni i jedzie z powrotem hehh

Powiedziała bym, że jest taki obojętny ale nie ujęła bym tego w taki sposób, że mu nie zależy bo wtedy w ogóle by mnie olał nie odpisywał i nie spotykał się ze mną...

Poza tym ja nic nie poradzę, że On jest jedynym facetem który tak na mnie działa, że ahhh

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Ayati Pokaż wiadomość
Dla mnie głupia sprawa.. Sory O wiele łatwiej byłoby to powiedzieć wprost, a nie przez durnego sms-a. Ja wychodzę z założenia, że gdyby chciał się z Tobą umówić, już dawno by to zrobił. Nie przyjmuję opcji, że jest nieśmiały. Nie łatwiej samej zaproponować? Nie męczyłabyś się dłużej, no i wiedziała na czym stoisz.
A jeśli nie wchodzi to w grę, możesz zawsze rzucać tekstami typu: przeszłabym się do kina, do pizzeri, ale wszyscy mnie wystawili, a samej nie mam ochoty. Powinnaś być odważna, a zaproponowanie facetowi spotkania, nie jest niczym złym. Przecież chyba nie zamierzasz mu od razu wyznać na tym spotkaniu miłości.
No miłości to na pewno mu nie będę wyznawać, wie że mi się podoba ode mnie i tylko przez to, że jakoś tak wyszło przypadkiem ale jak o tym pomyślę to masakra trzeba by było słyszeć naszą rozmowę to śmiech na sali
Dużo łatwiej samej zaproponować i tak zrobię tylko muszę na niego trafić gdzieś przypadkiem, co jest trudne...
__________________
- Staram się utrzymać swoją wagę
- Walczę z nałogami

- Walczę ze słabością - Tobą...


"Czasem boję się Twoich niebieskich oczu, czasem boję się, że są przepełnione miłością nie do mnie..."


Joanna710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując