Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 13:38   #20
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
moze ta suchosc wynika z gestosci i zawartosci pigmentu w fluidzie? co moze tez dobrze o nim swiadczyc jezeli chodzi o krycie, po drugie byc moze przed uzyciem trzeba wstrzasnac, a to ze ma pompke tez moze wplywac na konsystencje (tester nie miał wiec i moze odczucie inne)

dygresja: dla mnie MF colour adapt, tez wydawał sie "suchy" a ładnie wyrownywał kolor i dobrze sprawował sie na cerze mieszanej, choc ja i tak z reguły krem rano nakładam pod podkład.

no wlasnie, cery problemowe zazwyczaj kładą coś na twarz przed podkładem, wiec moze dlatego nie jest bardzo nawilzajacy a raczej leczniczy?

i ostatnie "może" ;-) jak przyjmie sie ten produkt (moze chca sprawdzic) to maja zamiar rozszerzyc linie? bo seria pharmaceris roznie jest odbierana, ja np. mam mieszane uczucia i wole siegnąc po LaRochePosay czy Garnier, ale moze to sie zmieni..

Ja się strasznie takich rzeczy boję -mam raczej przykre doświadczenia jeżeli chodzi o takie fluidy - na mnie wyglądają tragicznie jeżeli są mocno suche - taka maska.Zawsze coś tam daję pod takowy produkt -mimo tłustawej cery.Ale wrócę jeszcze pooglądać to i popróbować.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
A nie lepiej kupic go w aptece jak sie pojawi?
one już są w aptekach-na pewno nie wszystkich, ale już są.
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując