Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drodże- wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy- cz III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-20, 17:10   #4990
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Drodże- wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy- cz III

Cytat:
Napisane przez fluoxetine Pokaż wiadomość
Nożyczki w dłoń i obcinaj. Ja wczoraj pół dnia polowałam na kropeczki i rozdwojenia, niestety trochę tego było, ale u mnie zniszczone są nie te najdłuższe włosy tylko krótsze, "dorastające", więc obcinanie całości nie wchodzi w grę, bo musiałabym chyba do ramion ciachnąć.
oooo dokładnie ten problem mam, w najdłuższych to może kilka, a na tych krótszych, które swoją drogą ciężko zabezpieczyć to masakra
ale mam plan, kupie nozyczki, poobcinam co dojrzę, niestety całych włosów nie dam rady przejrzeć bo za krótkie i z samymi końcówkami pójdę już do fryzjerki, zawsze to jakieś rozwiązanie

Olilka na długości nie srace bo to górna warstwa, ale żeby ją wyrównać musiałąbym z 10 cm ściąć, ale do tego nie dojrzałam

ewcia1807 ja zabezpieczam notorycznie i regularnie, do tej pory kokosem a od niedawna serum biowaxa

myślicie, że nożyczki z rossmana sie nadadzą?? bo niestety nie mam hurtowni fryzjerskiej w okolicy
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3

Edytowane przez Aleksandriiia
Czas edycji: 2012-05-20 o 17:11
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora