Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny po depilacji - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-25, 16:27   #1435
wredna malpiszona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Witam,
ja dzisiaj bylam u kosmetyczki na zabiegu mikrodermabrazji + peeling kwasem migdałowym w stężeniu 40%. Po zabiegu, w miejscach dotkniętych przebarwieniami i potraktowanych najsilniej aparatem do mikrodermabrazji, powstały strupki, ale póki co się tym nie przejmuję bo kosmetyczka mówiła, że tak właśnie będzie. Teraz z niecierpliwością oczekuję aż naskórek się całkowicie odnowi i zobaczymy czy zabieg wywołał pożądany efekt. Jak już wcześniej wspominałam, stosowalam na łydki krem Keranorm (o działaniu złuszczającym) i krem No - Scar (o działaniu wybielającym) i przebarwienia się rozjaśniły, chociaż to długi proces i wymagający absolutnej systematyczności. Codziennie rano smarowałam No-Scarem, a wieczorem Keranormem. Mam wrażenie, że Keranorm chyba lepiej się sprawdza. Niestety w międzyczasie zaprzestałam używania Keranormu i powstały nowe stany zapalne i w konsekwencji nowe wyraźne przebarwienia, dlatego zdecydowałam się na mikrodermabrazję i kwas. Skrycie liczę na to, że w te wakacje będę mogła założyć nareszcie spódnicę albo krótkie spodnie, a nie ukrywać nogi nawet w czasie największych upałów. Dam znać jaki będzie efekt zabiegu mikrodermabrazji i kwasu migdałowego. I nie wstydźcie się wizyty u kosmetyczki! Sądzę, że one widują znacznie mniej przyjemne widoki niż łydki pokryte przebarwieniami. Zresztą ja wychodzę z założenia, że należy mieć w nosie to co kosmetyczka ewentualnie pomyśli na temat stanu moich nóg.
wredna malpiszona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując