Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-13, 08:05   #3027
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

krzywo tzn. nie umiem przykleić taśmy na paznokciach tak, żeby było symetrycznie
aaa ale to przecież nie problem, bo z taśmą można zrobić milion niesymetrycznych zdobień, choćby laser czy mumia także nie szukaj wymówek

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Posadziłam u siebie na ogródku malinki i ani jedna mi się nie przyjęła nie wiem czemu tak Mam w dużych donicach pomidorki- koktajlowe żółte i czerwone zwykłe, co prawda tylko 4 krzaczki ale oblepione całe ,,owocami" i truskawki wiszące też mam
U moich rodziców jest dużo wisienek ale u mnie nikt nie lubi- nawet za dżemami nie przepadają
oj szkoda, pewnie coś im nie pasuje ale i tak jak na swoje warunki sobie radzisz, pomidorki, truskawy... dobre i to
no ja robię trochę dżemów, i drylowanych, głównie do wypieków
wczoraj zrobiłam ciacho, lało jak z cebra a ja musiałam je iść oberwać

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
No to prosz
cuudne pięknie, pięknie! I śliczne zdjęcia
Długo szukałam malin
I widzę, że z naklejkami super poszło. A one były podbite bielą? wnioskuję, że nie skoro lekko prześwitywały... No moje te różyczkowe były granatowe, a od spodu białe, przez co ogólnie grubsze i najtrudniejsze z tych co miałam do tej pory.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

To ja zaspamuję Essie Cashmere Bathrobe. Na blogu też jest
ładny niby trochę zwykłak, ale z doświadczenia wiem, że genialnie mi się takie odcienie nosi
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora