Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - operacyjne usuwanie żylaków (błagam o rzeczową odpowiedź)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-08, 07:58   #23
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: operacyjne usuwanie żylaków (błagam o rzeczową odpowiedź)

Cytat:
Napisane przez Ahmes Pokaż wiadomość
Nie wiem jak inni, ale ja nie miałam problemów z chodzeniem a wręcz przeciwnie. Szwy rwały a i owszem, ale Pan Doktor kazał mi właśnie chodzić (oczywiście z umiarem) a nie leżeć całymi dniami.
Wtedy jeszcze mieszkałam sama z piesem i ktoś tego piesa musiał wyprowadzać więc miałam dodatkowy powód do chodzenia.
Najgorsze było spanie, bo tylko na plecach przez pierwszy tydzień (nie lubię) i problem z myciem, nie wolno moczyć nogi przez trzy tygodnie o ile pamiętam.
Tak naprawdę to przy tego typu zabiegach BOLĄ tylko szwy, a najbardziej ten w pachwinie, ale i to da się spokojnie przeżyć.
A jeśli chodzi o wolne po zabiegu, to ja byłam tydzień na L4 i 2 tygodnie urlopie i wystarczyło.
Pozdrawiam
Pocieszająca wypowiedź

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Jagoda1982 Pokaż wiadomość
Mialam usuwane w taki sposob zyly z 2 nog. L4 2 tygodnie. ale po tygodniu juz sie w miare dobrze czulam.
jezeli macie jakies pytania to prosze.
mam pytanie, co zadecydowało o tym, ze Miałaś usuwane żyły? estetyka? były widoczne mocno? silny ból? czy sama świadomość że Masz niewydolne zyły po badaniu Dopplerowskim? i chciałaś się ich pozbyć, może to nieco dziwne pytanie, ja mam niewydolną żyłę ale mnie nie boli i jej nie widać i nie wiem czy czekać czy działać
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując