Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-07, 18:08   #2250
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość

Yuki a jaką miksturę nałożyłaś na twarz? Czysty kwas mlekowy czy mieszanka? Też mam kwas mlekowy i się zastanawiam jak go spożytkować mogę. Można go solo kłaść na skórę.

Pozdrawiam
Na początku zrobiłam po prostu tonik z mazideł 15% L-mlekowy ale ponieważ mam wakacje i czas sie połuszczyć dodałam z 4 krople kwasu mlekowego dodatkowo.
Czyli w sumie jest to kwas mlekowy+kwas hialuronowy wielko i malo cząsteczkowy na bazie hydrolatu różanego. Może być takie cudo ??

Dopiero po posmarowaniu się tym zaczełam czytać jak sie przeprowadza taki piling kwasowy..i nawet do głowy mi nie przyszło, ze trzeba go uzasadowić czymś przy spłukaniu... Dzięki bogu jest LU ...

Tylko teraz mam problem z pH... jakie powinno być pH by taki kwas mlekowy złuszczał ??
Rozumiem, że przy jednym pH kwas mlekowy złuszcza a przy innym tylko nawilża...??
No i te papierki lakmusowe... z porównania koloru na papierku a monitorze niewiele mi wynika
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora