Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Komputerowe Metamorfozy - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-09, 19:45   #3523
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Kasiu dziękuję ogromnie!! Jak myślisz który kolor do mnie pasuje??a w którym kolorku Wam sie podobam? Mi się podoba pierwsza tak śrenio o dziwo- choć blondy lubie i dobrze się czuję w nich. Bardzo podobają mi sie odcienie brązów- 7, 11 i 14 propozycja.
W czarnym się nie widzę kompletnie ani w bardzo jasnym popielatym blondzie, no i rudy ognisty tez nie, jak również wiśnia odpada. Ale te brązy jasne i ciemniejsze fajne, co sądzicie?
Kasiu kochana bardzo proszę jeszcze o symulację fryzurki na boba, z równym dołem albo dłuższym w kolorach ze zdjęc nr 1, 7, 11, 14 czyli blondy ale raczej ciemniejsze i brązy od jasnych do ciemnych.Podaję propzycję boba który mi się podoba bardzo, kolor tez ale mi by chyba ten kolor nie pasował...

EDIT: Dodaję fotki I czekam sobie cierpliwie na jakieś symulacje z bobem w róznych wariantach, myślę o takim ściętym na równo na dole, bo mam cienkie włosy.Ale wszelkie propozycje mile widziane Dopasujcie mi coś dziewczyny prooosze Chciałabym zobaczyć się w odcieniach bondów i brązów bo w takich mi chyba najładniej
Pozdrawiam goraco!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (22,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (20,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (22,9 KB, 4 załadowań)
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora