Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-12, 11:06   #817
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Puder jest mieszanką mąki ziemniaczanej i pudru matującego z Miss Sporty z serii antybakteryjnej. Nazywam tą mieszankę pudrem domowej roboty. Puder był prasowany, tylko go rozwaliłam trzonkiem od pędzla i przesypałam do pojemniczka i wymieszałam z mąką. Ot cała tajemnica. O takim pudrze mówiła w wcześniejszych edycjach (I i II) cmoksia i fuksjaa. (dziękuję dziewczyny za patent ). Bardzo dobrze matuje. I jest jasny tak jak trzeba. Choć jak się skończy to zainwestuję w minerały z EDM.

Mąka ziemniaczana? Łoł, nieźle a w jakich proporcjach dodajesz ta mąkę? Bo puder prasowany rozumiem, że cały?

A jeszcze małe pytanie, ten puder? -----> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,21377,so-clear-anti-bacterial-face-powder-puder-prasowany-antybakteryjny-nstara-wersja.html
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...


Edytowane przez Naciaaa1991
Czas edycji: 2009-04-12 o 11:15
Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując