Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Clinique - wasze opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-23, 14:55   #279
dorwos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 193
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

dzięki asik123456789 i ankazar za odpowiedz.

asik123456789:
co do serii anty-blemish- powiedziano mi, że jest to specyfik to cery mieszanej w kierunku tłustej i do typowo cery trądzikowej, dlatego boję się go użyć, żeby sobie cery nie popsuć, moje syfki są niemal nie widoczne, ale jak przejadę ręką po okolicach brody to czuje je takie malutkie ... i nie wiem czy zaryzykować z tą serią... muszę nad tym trochę pomysleć...

co do continous rescue antioxidant - poczytam sobie na jego temat i pojde do clinique i sie dopytam - akurat w piatki jest konsultantka z laboratorium Clinique w Douglasie w Galerii Krakowskiej i sie jej dopytam co i jak, właśnie nie mam kremu na noc - dzięki za radę,
żeli nie mogę używać bo mi skóry nie nawilżają, więc odpada, ale dobrze wiedzieć

co do podkładów to muszę mieć nawilżający - chociaż nie wierze, że fluid może nawilżać skórę , ale muszę czuć komfort na twarzy, jutro się wybiorę i wezmę próbki , zastanawiałam się nad Perfectly Real Make Up, ale muszę jeszcze pomysleć
obecnie używam Vichy Lumineuse nr.00 (najjasniejszy) i powiem szczerze, że to jest kolejna X tubka i jestem z niego zadowolona (delikatnie rozświetla twarz i nawilża), a w okresie jesienno - zimowym używam Vichy Dermablend nr. 25 (pokrywa wszystkie niedoskonałości, nie ma efektu maski) więc polecam oba są świetne, ale teraz chcę czegoś nowego i postawiłam na Clinique
__________________
Dziabong
dorwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując