Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-14, 15:52   #2137
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Wierne laseczko, nie wiem czy ktos zmienil kolorek:/

Ilesmy Cie tu nawzywaly juz razy i prosze = jestes, mam nadzieje ze nie z niemilych wzgledow inne watki okupowalas...

Spojrzyj na gore na lewej stronie konkurs makijazu mineralnego, chociaz Ty przed i po wygladasz rownie pieknie
Pastereczko dzięki za komplement, ale ja naprawdę lekki makijaż robić codziennie muszę , bo w pewnym wieku już trzeba co nieco tuszować , a do konkursu to nigdy nawet bym nie pomyślała, żeby startować, bo mimo wieku wprawnie malować się nie umiem

Skoro nowości kolorystycznych dla mnie brak to wezmę to co zwykle i jakieś próbki, może coś ulepszę w swoim makeupie

Ja całkiem inne fora muszę okupować i po błocie na budowie biegać, fachowców pilnować więc lekko nie jest. Skończyłam jedną inwestycję (czytaj wykonczeniówka mieszkania dla mamy), a moja budowa trwa...przyjemnie to będzie dopiero na wiosnę jak uporam się ze wszystkim i będzie przeproawdzka. Teraz to grzejniki wybieram, projekty elektryczne poprawiam ....sama radość
Oj przyjemniej tu w Waszym gronie, tym bardziej ,że chyba na kosmetykach znam się lepiej

A co warto z nowości zamówić ? Bo szans nie ma, że przebrnę przez ten wątek ...zanim forum muratora mnie wezwie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
kobietko, tęsknimy!
ja pozostałam przy swoich mieszankach jednak
Rozwielitko postaram się poprawić i do Was zaglądać, bo mi też Was brak i nie samymi rurami człowiek może żyć
__________________
Alfabet nie kończy się na D

Edytowane przez mala_kobietka
Czas edycji: 2009-10-14 o 16:03
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując