Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-16, 11:03   #4917
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Melduję się z kakao

kurka, chciałam więcej zacytować ale widzę, że mi zeżarło no i nie pamiętam za wiele...

Selenko, ja mam aparat na akumulator - po prostu dokupiłam drugi, który noszę w torebce. Jak jeden się rozładuje to wyciągam drugi i tyle a później ładuję i od nowa. Na wakacjach na wycieczce fakultatywnej niemal cały dzień pstrykałam zdjęcia na jednym drugi musiałam wyjąć pod koniec dnia. A warto dodać, że ja wszystko fotografuję TŻ się śmieje i mówi mi wtedy "Ty Japończyku"

zawsze przypomina mi się w związku z tym dowcip który uwielbiam:

Japończyk po powrocie z wakacji rozmawia z kolegą. Ten pyta go:
- No i jak, gdzie byłeś?
- Nie wiem, jeszcze nie obejrzałem zdjęć...



Gabs - gratuluję dojrzewającego TŻta ja też się ostatnio rajcuję, że mój ma coraz częściej "poważne" przebłyski
a można wiedzieć ile już jesteście razem..?
i w ogóle w jakim przedziale wiekowym Ty jesteś? to pytanie już tak poza tematem, ze zwyczajnej ciekawości


I czy wy w końcu zaczniecie prać te skarpetki w tych siatkach takich?



Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
hm, iść czy nie iść ... oto jest pytanie
Moja mama była zadowolona ogólnie, chociaż mówi że było kilka momentów tak totalnie przegiętych i z bajki wziętych, że nie wiedziała czy się śmiać, czy płakać
pierdoła, ale dla relaksu można iść


Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Jak juz pisalam ostatnio w temacie skarpetkowym u mnie spokojniej
O rany ale świetne te w misie!
U mnie jeszcze spokojniej, bo skarpetki gładkie albo z jakimś tam paseczkiem czy fakturą, głównie czarne i szare, trochę białych, jakieś fioletowe czy brązowe też bym znalazła... no i podkolanówki-antygwałty


Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Empik to ZUOOOO!
Zgadzam się prawie nie ma razu, żebym z czymś stamtąd nie wyszła jak nie książka to gazeta to jakaś pierdoła rodem z Nici to kalendarz taki "książeczkowy"... (a właśnie, muszę kupić na kolejny rok, pewnie już mają... uwielbiam wzornictwo TYCH, teraz mam akurat pierwszy od lewej z czwartej fotki, czerwono-złoty ).
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora