Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Indyjskie makijaże
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-20, 00:45   #1741
Ravia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 41
Dot.: Indyjskie makijaże

Witam Was serdecznie
Jestem na Wizażu od niedawna i na ten wątek wpadłam dziś hmm no właściwie to wczoraj bo już jest wpół do drugiej w nocy ale po prostu przebrnięcie przez cały wątek zabrało mi kilka godzin (lepsze to niż uczenie się na zajęcia na uczelni ). Oczywiście zaraziłyście mnie chęcią posiadania własnego kohla Tu zwracam sie do Rocky - chętnie kupię sobie jeden razem z Tobą na ebayu z tym że ja bym chciała ten z linku nr 5 bo on wygląda jak ten który polecała Pomadka i nie jest taki drogi.
A ten z linku 6 to jest w sztyfcie - kiedyś któras z wizażanek z USA taki sobie kupiła i pisała że ten jej był wyłącznie z ziół przyrządzony, ale w sumie to nie wiem jakie dawał efekty, może nie doczytałam. Nie jestem teraz pewna nicka ale chyba CzarnyElf.
A co do pytania livdragon to z tego co wyczytałam dziewczyny które noszą soczewki używają kohla i nie mają problemów i nawet nakładają go już po założeniu soczewek.
A tu dwa zdjęcia z ładnym makijażem choć to drugie to nie jestem pewna czy oczy pokolowane czy pofotoshopowane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bipasha04.jpg (16,5 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rihanna.jpg (11,1 KB, 118 załadowań)
Ravia jest offline Zgłoś do moderatora