Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-23, 16:58   #169
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez klebkaa Pokaż wiadomość
snowhitee a co to za palette 100? ona jest niebieska? czy to typowy rozjasniacz? bo mam teraz wloski po wellatonie 12/1 i bede chciala za jakis czas jeszcze rozjasnic i widze,ze na opakowaniu tej palette jest taki kolorej,ktory moglabym miec pozdrawiam aha i oczywiscie zacgwalam Twoje piekne wloooski
Dokładnie to taka farbka jak ją opisała Lola

Cytat:
Napisane przez magdalenka21 Pokaż wiadomość
wklejam zdjęcie swoich włosków... jak widać są bardzo przesuszone juz tym kolorowaniem ale to przez to ze nigdy nie moglam trafic na swój odcień a wcześniej jeszcze mialam dekoloryzacje z rudego.... ale to juz jakis czas temu. teraz mam wiele większy odrost (ale nie mam aktualnego zdjęcia) i powoli włoski już zaczynają żyć. ścinam regularnie i biorę belissę zeby rosły ładne i zdrowe jezeli wyszedłby mi taki kolorek jak SNOWHITEE to juz bym została przy tym kolorku, zrobila sobie takie sliczne pasemeczka jak Twoje a pózniej tylko odrosty bym robila i włoski spokojnie by sobie rosły.... Oj superby było
Ja miałam identyczny baleyage jak Ty na tych fotkach tyle że drobniejsze pasemka jednak nie podobało mi się jak czekolada wypłukiwała się do jasnego rudawego brązu i zrezygnowałam z niego, później chodziłam na baleyage samym rozjaśniaczem i tym sposobem praktycznie całe włosy miałam rozjaśnione a dalej to już łatwo samemu farbować A w tej chwili pasemka robię sobie sama Tyle że tylko z wierzchu
Masz dość intensywne te pasemka dlatego radziłabym Ci najpierw ten wellaton czy palette lub może pochodź trochę do fryzjera na pasemka samym rozjaśniaczem? Pójdziesz ze 2-3razy i myślę że będziesz mogła sama farbować w domku

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
snowhitee a ty masz odrost w jakim kolorze ze tak ladniutko ci lapie?Bo tam chyba na farbie w wzorniku ciemny blad nie rozjasnia... tak pamietam...
sliczny ten kolorek i bardzo ladnie z pasemkami wyglada
Ja mam naturalne średni blond i chwyta ładnie Ale trzymam na odroście dość długo, ostatnio nawet godzinę i 5min

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
HEJ !! Nie wiem co się dzieje! Próbuję się dostać na forum na którym wcześniej pisałam i wyskakuje mi coś takiego "Błędny Wątek.
Jeśli mimo to uważasz, że link był prawidłowy, napisz do webmastera z opisem komunikatów i Twoich czynności" Nic z tego nie rozumiem !
Widzę ze tu tez jestescie ale pokazuje mi tylko 5 stron tego forum, moze coś z moim komputerem nie tak
Dokładnie druga część kochana Teraz tutaj pisz

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Przecudny kolor
Dałabyś rade zrobić więcej zdjęć?

Podglądam wątek od dawna, bo chciałabym sobie rozjaśnić włoski i szukam koloru, ktory mnie zachwyci. Mam blond włosy, ale z wiekiem i mi troche ściemniały i chciałabym je ozywić. Nigdy nie farbowałam włosów i troche sie boje.

edit: dorzucam zdjęcie mojego naturalnego koloru
Masz bardzo ładny naturalny kolor Ja na Twoim miejscu bym nie farbowała No jeżeli się bardzo upierasz to jedynie jakieś jaśniutkie refleksy i będzie miodzio

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Snowhitte Proszę.I sorry,ze tak późno.Nie mogłam się zmóc zrobić fotos.Trochę nie ułożone bo siedzę w domu i się kuruje.Ale może coś tam zobaczysz.Po farbowaniu pokaże w całości.Ale teraz jak są króciutkie to chyba bardziej mi się nawet kolorek podoba i nie wiem czy się zdecyduje na ciemniejsza farbkę.Pozdrawiam

Lola20 Jestem w szoku Twoje włoski są wspaniale.Kurcze takiego efektu bym się nie spodziewała.To co było a co teraz jest.Bravo!!!!
O kurcze co za zmiana Myślałam, że troszkę dłuższe zostawisz Ale faktycznie teraz kolor cudo no i jak włoski odżyją Tylko pozazdrościć
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora