Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zestaw startowy
Wątek: Zestaw startowy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 17:28   #144
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Profesjonalny zestaw do tipsów

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Fnancuzeczka jesli wyjde na upierdliwa to trudno ale masz jak byk wszystko napisane.

Szkolenia sa w impulsie w eurofashion wiec wchodzisz w google , klikasz euro fashion i masz wielką stronę pt Euro Fashion.
Tam są wszystkie informacje.

A jak Ci sie nie chce klikac w google to jestes na tyle łaskawa ,że czytasz wszystkie posty jakie uczynne dziewczyny tu spłodziły i znajdujesz link do strony Euro Fashion.

A jak nie wiesz nic o metodach to wpisz w wyszukiwarke " metody" .
I jak bedziesz miala dodatkowe pytania to wtedy je zadaj - tylko niech to nie bedzie " co lepsze - zel czy akryl " ?
to prawda, wydajesz sie upierdliwa co do szkolen - faktycznie nie zauwazylam ze to w euro fashion i przepraszam cie bardzo jezeli wywolalo to u ciebie taka straszną złosc ( )

a pytania sie powtarzaja, poniewaz albo nie otrzymałam na nie odpowiedzi, albo odpowiedzi będą inne w zależności od przypadku.

Bardzo mnie to martwi, ze podchodzisz do mnie z takim stosunkiem. Wysarczyła by odrobinka cierpliwości i wyrozumiałosci, i wtedy zamiast poczucia winy, giewu i złosci wywołałabyś u człowieka reakcje odwrotną - usmiech i wdzięczność za cierpliwośc i chęć pomocy. Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie.

pozdrawiam cie serdecznie
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując