Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-28, 19:39   #593
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość

danusia a o jakie ci odniesienie chodzi o to porownanie ze jak uczula mnie Vichy to i helenka moze? Koncern Avene to tez firma Ducray i jeszcze cos, juz nie pamietam. natknelam sie na kilka ich produktow tu u mnie ,a jak przysylaja mi probki Avene to jest ulotka z wszystkimi firmami od nich, ale jak to ja wywalilam ulotke i wszystkich ci nie wypisze bo nie pamietam.
Kojarze Ducray, Elastyl czy cos w tym stylu, filtry Daylong, Excipial, lipoderm, Kerasal, Balmandol, babybasic, Imazol, Solco Kerasal i rozne leki. jest sporo tych rzeczy z koncernu Avene
Monika, jeśli używają pochodnej witaminy A to tej samej formy,choć niekoniecznie w tym samym stężeniu używają jej w innych kremach tego samego koncernu.
Zwróć uwagę na zbieżności między produktami z Lancoma i L'Oreal , np. Vinefit i Activfitur, Re-surface i Effaceur Rides ,choć można też znaleźć podobieństwo między produktami Biothermu i L'Oreal np Hydrafresh i Aquasource. Produkty te nie mają identycznych składów, ale podobne przeznaczenie i skadniki aktywne. Wiele substancji chemicznych zawartych w kosmetykach jest produkowana w odrębnych zakładach chemicznych, a potem kupowana przez daną firmę kosmetyczną w dużych opakowaniach i wykorzystywana do produkcji, tak więc np retinol w re-surface i Effaceur Rides to prawdopodobnie ta sama substancja o takich samych właściwościach, zastosowana w takim samym stężeniu.
A aldehydowa odmiana witaminy A jest zastrzeżona patentem dla kosmetyków Avene. I tylko w ramach jednej marki wykorzystywana...A propos sama witamina A w ludzkiej skórze to właśnie retinal. Badania wykazały, że 3% retinaldehydu jest przekształcane do kwasu retinowego w naskórku i 21% w skórze właściwej, gdzie odgrywa największą rolę. zwiekszajacym penetracje alkoholem.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując