Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Frezarka - ceny, opinie, frezy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-03, 08:44   #888
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: frezarka do paznokci

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Ja, osobiście, po pracy na wielu rodzajach pochłaniaczy polecam stawiany na stoli z jednym wiatraczkiem.

Mam teraz jednowiatraczkowy duży, taki jak ten:

Jednak z pochłaniaczami, podobnie jak z lampami- sama obudowa, to jeszcze nic- ważne to co w środku, a tego już przez zdjęcie pokazać sie nie da....
Najważniejsze aby miał konkretną moc i rzeczywiście ciągnął, aby skaj był dobrze przyklejony i się nie rozklejał, no i żeby był cichy....
To wszystko cięzko sprawdzić przez net. Niestety....

to sa zabawki nie pochlaniacze, zaden z nich nie sciaga wszystkiego na tyle, by praca byla bezpieczna dla zdrowia, zaden z nich nie ma filtrow, ktore dobrze pyl zatrzymuja
niemcy maja fisia na tym punkcie, wiec mozna znalezc duzo informacji na ten temat, zaden z biurkowych pochlaniaczy nie sciaga pylu dostatecznie, nawet wiele z wbudowanych tez tego dobrze nie robi

co do trzymania rak, przeciez jest podporka na rece po pierwsze, po drugie dobry pochlaniacz ma takie ssanie, ze sciaga z okolicy pyl

twoje zdrowie, twoja sprawa, ale nie polecalabym tak nieroztropnie sprzetu, co do ktorego nie masz PEWNOSCI ze jest bezpieczny
a nie jest
zycze szczescia, bo mozna sie po kilkunastu latach pracy chorobska dorobic i jest klopot

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez pupi19 Pokaż wiadomość
A jakie jest Wasze zdanie na temat tej frezarki ?

http://www.udanezakupy.com.pl/frezar...tow-p-135.html

mialam, bardzo fajna, trwala i pracuje super

a durnymi przesmiewkami sie nie przejmuj

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Śliczna multiszlifirka. Do drewna i grawerkijak znalazł!
Do paznokci... nie polecam

a na jakiej podstawie?
bo tak Albertyna szafujesz tym polecaniem i nie polecaniem, a najwyrazniej podstaw szczegolnych nie masz, ot cos Ci sie wydaje, jak z pochlaniaczami...

ja POLECAM, pracowalam kilka lat na niej, do dzis mam jedna do pedicure, sprawuje sie super, zastrzezen praktycznie nie mam
tylko biala ma troche niewygodne mocowanie frezu, ma dobudowany kapturek na mocowaniu zeby pyl sie nie pchal, wiec do odkrecania i dokrecania frezu jest taki malutki klucz i trzeba go miec pod reka
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując