Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy skorzystałybyście z usług kosmetyczki, gdyby...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-12, 02:11   #21
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Dot.: Czy skorzystałybyście z usług kosmetyczki, gdyby...

xasiaxd19 - ja osobiście uważam, że przesadzasz.... Po za tym bez potrzeby atakujesz inne dziewczyny. Miałaś wyrazić swoją opinie, a nie robić zamieszanie na forum.... Sama walczyłam z trądzikiem ładnych parę lat i wiem, że to nie jest łatwe. Fakt, faktem możliwe, ale nie łatwe. Po mimo szerokiej gamy dostępnych na rynku zabiegów.

MidnightGothique - Ja miałam podobne obawy względem mojej fryzjerki. Jej fryzura pozostawiała wiele do życzenia i pierwsza wizyta w jej salonie była dość stresująca, jak się okazało zupełnie nie słusznie. W tym momencie Kasia, bo tak ma na imię jest moją najlepszą przyjaciółką i najlepszą fryzjerką na jaką mogłam trafić, docenili to też inny i teraz żeby się do niej dostać to trzeba się umówić 3 - 4 tyg prędzej.

Do autorki wątku - Kochana ja na Twoim miejscu bym się nie przejmowała, każdy ma jakieś problemy i obawy, które później okazują się zupełnie bezpodstawne. Ludzie na poziomie potrafią zrozumieć, że masz problemy z trądzikiem, a trolami nie warto się przejmować

Edytowane przez lentilka
Czas edycji: 2010-11-12 o 02:15
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując