Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mógłby mi ktoś pomóc w wyborze podkładu?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 12:13   #28
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Czy mógłby mi ktoś pomóc w wyborze podkładu?

Cytat:
Napisane przez ania_wieliczka Pokaż wiadomość
Witam,

Możecie pomóc i mnie?

Mam baaardzo suchą skórę i ciągłe problemy z doborem podkładu, bo mam też problemy skórne: dużo zaskórników, czasami trochę zaczerwienionych wyprysków (obowiązkowo w najbardziej widocznych miejscach), i muszę je zakryć.
Przeważnie kosmetyki do cery "z problemami" są do skóry tłustej.

Mogę na niego przeznaczyć do 50 zł, bo ostatnio przyszalałam na innych wydatkach.
Dziękuję z góry
Wiem, że revlon colorstay jest też w wersji do cery suchej/normalnej, możesz spróbować.. chociaż od razu mówię, że nie wiem jak działa , bo sama mam wersję do mieszanej/tłustej

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez ona24_10 Pokaż wiadomość
Dziękuję Nie wiadomo czy u mnie się to sprawdzi,zobaczymy, ale warto wiedzieć
Znalazłam też jeden komentarz, pod stosem pozytywnych, w którym dziewczyna napisała, że po 3 miesiącach jej cera wyglądała tak okropnie, jak nigdy przedtem.

Ale od czego jest zależne zatykanie porów? Od nakładania grubszej warstwy czy tylko od samego podkładu w znacznej części?
Wg mnie to zależy i od podkładu i od skłonności do zapychania.. Ja swojego już właściwie ponad 3 msce używam i nic mi się nie stało z cerą. Po prostu zmywam dokładnie na noc (no i żel do twarzy mam z drobinkami) i jakoś raz na tydz/2 tyg peeling i u mnie jest ok gram "w nim" nawet w siatkę wieczorem co pt, wiadomo wysiłek i też mi jakoś nic nie jest chociaż pewnie jakieś tak skłonności mam bo niespodzianki po dermacolu były jak go tylko na jedną weselną noc nałożyłam, ale to jest podkład typowo kryjący, ciężki, z konsystencją pasty do butów
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując