Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-29, 19:44   #4174
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Snow
A no zuch.
Tez to wczoraj usłyszałam ze sobie dobrze poradziłam z wszystkim.
Teraz żaden czarny typek mi nie podskoczy

Yatta i Kitkulka
E no dziewczyny czy Wy watpicie w moje starania?
No tak sie starałam porzadnie zapakować to słoneczko
No patrzcie jakie chamstwo zarabali na poczcie

Yatta odpoczywaj biedulko.

A ja dzis wyskoczyłam w krótkim rekawku i pantofelkach ostatnio nabytych. NO I UWAGA!!! kupiłam dwie torebki bo takiego mi smaka narobiłyście a po drugie to musiałam odreagować po wczorajszym. No i dowałam jedna buzunie z MEXX-a. No była tak bardzo przeceniona ze az sie prosiła aby ja zabrać ze soba.
Jak tylko nie bede mieć problemów z lapiem(a ost.mam) to fotki bda jutro wieczorem dla zainteresowanych
ja tez czekam niecierpliwie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
oo mniammm musze zrobic moze jutro

yatta ten babydream nie powinien wysuszac sama sobie go kupie jak bede w pl bo dostalam go z polecenia pewnej wizazanki ktora zna sie na skladach kosmetykow pielegnacyjnych

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------


hehe ty mi poprawiasz humor tymi tekstami
ze niby co? za wulgarna jestem czy co?
to sie pohamuje, niech wasze na wierzchu bedzie...
ale ten onet to dzadostwo- jak pisze posty to je zjada jak publikuje edycje to mi robi 2x oddzielna wiadomosc i teraz te komentarze...
ale juz dzialaja.


czekoladowo nie wiem czemu ty dodac komenta nie mozesz?
to od netu zalezy bo jak slaby to tego kodu nie pokazuje tylko wygasa, ale zawsze mozna sprobowac kilka razy odswiezyc i powinno zadzialac.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora