Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - produkty firmu Magnetic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-17, 11:17   #19
zawiedzionaNiekompetencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Angry Dot.: produkty firmu Magnetic

Byłam ostatnio na tzw. szkoleniu z manicuru klasycznego i hybrydowego zakupionym na Gruponie. NIE POLECAM. ZERO kompetencji. Produkt taki sobie. Szkoda wydanej kasy.

Szkolenie odbywało się nie w Wieliczce gdzie rzekomo istnieje firma tylko na jakiejś wsi daleko za.... bez własnego samochodu raczej nie dojedziesz. Pani nie powiedziała nic o produkcie, kazała pracować na używanych-zajechanych pilnikach, brudnych żelem patyczkach drewnianych, nie mówiąc już o lampach. Twierdziła, że Ona nie ściąga tego lakieru acetonem tylko piłuje - a wiadomo, że właśnie chodzi o to, żeby nie piłować (po tygodniu ściągnęłam go sama acetonem A JEDNAK DA SIĘ PANIENKO tyle że kolor zabarwił mi płytkę). Na pytanie czy to wszystkie dostępne kolory - padła odpowiedź, że nie, jest więcej, A kolory podobne są do tych z Harmony!!!! Miałam dość!!! Jak można się do czegoś przekonać jeżeli nie wiadomo jak wygląda produkt.

Na szkoleniu były dziewczyny które nie pracują w zawodzie i One NIC A TO NIC nie wyniosły z tego czegoś co nie chcę nazwać szkoleniem. Na temat manicuru klasycznego nie było ani słowa...

Jedyny akcent wart zapamiętania ty wysokość szpilek prowadzącej!!!! A przecież nie taki był temat "szkolenia"!!!
zawiedzionaNiekompetencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując