Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 12:26   #1220
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
to ja też sie podłącze do zdania Damon i Holi-Oli

Ja nawet lubię swoje zmarszczki Jasne, że chciałabym mieć skórę nieskazitelną, wyglądać zawsze na 28 lat i poprawiłabym swoje uszy, bo nieco odstają ale to w momentach gorszego samopoczucia

Podobają mi się niezunifikowane twarze. Wg mnie medycyna estetyczna/chirurgia plastyczna stosowana w nadmiarze - unifikuje ludzką urodę. Ja lubię różnorodność i oryginalność.
Ale to moje wyłacznie subiektywne zdanie i pogląd na estetyczny wymiar życia Trochę jak z kinem - wolę brytyjskie od amerykańskiego

Moim zdaniem duży wpływ na urodę/kondycję skóry ma sposób życia - odżywiania się, ilość snu, stres (umiejętność radzenia sobie z nim), sport + środowisko i woda. Np Skandynawki będą zawsze miały ładniejsze cery od Polek...
A propos odżywiania - może dotyczy to zgoła innej części ciała niż twarz ale zauważyłam u siebie znaczącą poprawę stanu skóry w j.lo'wym regionie po znacznym ograniczeniu spożywania wędlin. Kto by pomyślał, że po kilku latach męczarni rozwiązanie okaże się tak proste, jak zmiana sposobu odżywiania...
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora