Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmiana od A do Z. Monikax
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-28, 15:33   #1
monikax
Raczkowanie
 
Avatar monikax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 300

Zmiana od A do Z. Monikax


Czekam na wszelkie podpowiedzi, wskazówki, informacje, pomysły, itp. zrobiłybyscie na moim miejscu.

Narazie zamieszczm zdjecia twarzy i chciałabym, żebyscie zaproponowały mi jakiś kolorek. Moje naturalne włoski są ciemne i zazwyczaj robiłam balejaż - brąz z blondem, jednak moje wloski bardzo szybko odrastaja i comiesięczne wizyty u fryzjera wykańczały je i moja kieszeń, tak więc ostatnio ufarbowałam je na kolorek podobny do naturalnego, żeby nie było tak widać odrostów... niestety już mi się to znudziło...
Co do fryzurki to z obecnej jestem troszkę nie zadowolona, bo fryzjerka za krótko mnie obcjęła, ale od ok roku zawsze obcinam się tak jak na zdjęciu, gdzie mam spięte włosy. troszkę słabo widać, ale jest to fryzurka podobna do tej, którą mam na pozostałych zdjęciach tylko dłuższa. Wydaje mi się, że taka fryzurka pasuje mi, ale wszelkie propozycję także rozważę.

No i najważniejsze to makijaż. Na codzień się nie maluję, bo "siedzę w domku", ale chciałabym poprawić swój wygląd, gdy wychodze gdzieś... bo jak widać na zdjęciach jest co poprawiać. Prosiłabym was o propozycje makijażu i może jakieś bardzo dokładne wskazówki jak się malować, bo zupełnie tego nie potrafię. Nie wiem jakich kosmetyków powinnam używć ,żeby moja cera była ładna...

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi

Zamieszczam odpowiedzi na pytania dotyczące typu kolorystycznego:
1.Jak się opalam to raczej trudne pytanie, bo nie pamiętam kiedy się opalałam. No ale sprubuję coś napisać na ten temat. Lampy w solarium nie działają na mnie wogóle. Byłam ostatnio kilka razy i moja skóra nie zmieniła się nawet odrobine. Słońce opala mnie raczej szybko - na brązowo, ale, te3n brąz jest raczej taki matowy, ponury. Ale moja skóra ogólnie jest raczej matowa.

2. Oczy, tak jak widać na zdjęcjach powyżej.

3. Piegów nie mam, może troszkę na nosie. Są jasne - beżowe, łatwe do zatuszowania.

4. Na to pytanie nie potrafię odpowiedzieć. Ale myślę, ze na zdjęciach doskonale widać.

5. Naturalny kolor moich włosów jest ciemny i matowy.

6. Co do ust to podobnie jak oczy i cerę widać to na zdjeciach - są jasno różowe.

7. Zazwyczaj ubieram się w odcienie brązu, biel, zdaża się niebieski, szary. Wolę kolory nie rzucajace się w oczy. Nie lubię czerni, czerwieni, pomarańczowego, żółtego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jpg016.jpg (14,3 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jpg018.jpg (16,2 KB, 228 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraz 005.jpg (100,8 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraz 019.jpg (112,2 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraz 026.jpg (118,8 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraz 028.jpg (117,3 KB, 64 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2006-12-28 o 15:58
monikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując