Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 12:55   #478
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez aduska1212 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, mój problem z zaskórnikami i krostami powrócił wraz z upałami
nic nie zmieniałam w pielęgnacji i nie wiem, czy to wina potu, czy po prostu oleje itp nie służą mojej cerze w lato
w związku z tym moje pytanie - czy mogłybyście mi polecić coś na upały? do nawilżania? bo mimo tego, że mam cerę tłustą, czuję, że potrzebuje ona choć odrobiny nawilżenia i podziałania na te wszystkie krosty

a czy uważacie, że zamiast olei, które jakoś średnio mi pasują (mimo wszystko) mogłabym kupić gotowy krem, np. Plante System Aknorm - i wzbogacać go? np. niacynamidem, HA, lub czymś innym (nie bardzo się jeszcze w tym orientuję)? I stosować to na dzień,a na wieczór normalnie oleje z HA? (teraz planuję pachnotkę lub z malin zamówić)?
Kochana mi w te upały genialnie sprawdza się trójcząsteczkowy hialuron 1,5% z olejem z pachnotki (stosuję na dzień, w proporcji kropla plus kropla, na twarz mokrą jeszcze od hydrolatu z zielonej herbaty wzbogaconego ekstraktem z soku truskawkowego). Cera owszem, czasem się "spoci" ale nie przetłuszcza bardziej, nie zapycha, nawet jak jakiś zaskórnik postanowi zamienić się w pryszcza, dość szybko się goi. No ja jestem oczarowana działaniem tej pachnotki Zawsze możesz użyć odrobinę kremu z Alterry (Rossmann) do cery wrażliwej i "rozrzedzić" go nieco hialuronem. Też mi się dobrze sprawdza
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora