Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Specjalistki od kosmetyków PUPY-poradźcie !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-08, 19:54   #17
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Specjalistki od kosmetyków PUPY-poradźcie !!!

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
dzięki Ci Noor za odpowiedź , ale czy zatem one nie są jakieś przeterminowane, skoro w ofercie były 5-6 lat temu ?!?!?
Przypuszczam, że są już przeterminowane, ale <uwaga, będzie herezja *> nie sądzę, żeby im czas zaszkodził. Pudrowe kosmetyki zwykle dobrze go znoszą (sama miałam do niedawna Meteoryty, które miały 9 lat, ciągle mam żółty puder Guerlaina z System Mozais i "kupę" cieni, bo wolno zużywam pudrową kolorowkę i - tak do 10 lat, bo starszych chyba nie mam - nie widzę śladów utleniania się barwników, zwiększonego działania alergizującego i czegokolwiek, czego możnaby się naprawdę obawiać. Jeśli Ci się podobają, kupuj i nie martw się o datę ważności.

*Bo tak naprawdę w pudrowych kosmetykach nieszczególnie ma się co psuć. Głównymi składnikami zwykle są talk i mineralne barwniki, z tłuszczów - trwały olej mineralny. Jeśli są właściwie przechowywane, nie zaszkodzi im parę lat więcej.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2007-02-08 o 22:44
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując