Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaze koculka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-20, 10:56   #32
marii**
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 57
szczerze mówiąc,jak porównuję dwa poprzednie z brązowym to powiedziałabym, że wykonując zielony i pomarańczowy starałaś się bardziej, ale może tylko mi się tak wydaje.Chyba że zdjęcie jest do kitu. Poprzednie makijaże były bardzo delikatne, a teraz o dziwo jeszcze bardziej, prawie nie widac ze cokolwiek jest nałożone na powiekach oprócz ciemnego brazu i zielonej plamki (to rzecz gustu ale mi akurat ona się nie podoba zupełnie), reszty ja przynajmniej nie widze w ogóle. Moim zdaniem ziolony był najlepszy, najbardziej wyrazisty, chociaż wole bardziej naturalne zielenie,jak wszelkie inne kolory zresztą. Uważam,że najlepiej pasowałby cien w kolorze mlecznej czekolady połaczony z odrobiną złota. Fajnie byłoby też w bardzo jasnych odcieniach, jakaś perłowa złamana biel czy nawet lekko srebrny odcień Co do brwi to o wiele lepiej ale wydaje mi sie że nie są dokładnie zrobione, pomiędzy nimi widac czarne kropeczki jakby odrastajace włoski, dziwne troche że na drugi dzień jest cos takiego, chyba nie zrobili tego porzadnie.

aaa coś wspomniałas ze nie nałożyłas maskary...Może źle widzę ale wydaje mi się że coś tam jednak jest

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-03-21 o 14:19 Powód: Post pod postem.
marii** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując