Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-28, 19:58   #338
bogoss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 32
Dot.: Co wyleczy trądzik u faceta?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Hmm...może trzeba by zrezygnować z maszynki na rzecz trymera? Moj TZ twierdzi, ze trymer jest znacznie delikatniejszy dla skóry, a spory wrażliweic z niego jest.
[/CENTER]



Czytałam ostatnio jakies badania, ktore podwazały wpływ słodyczy ora zpotraw pikantnych na powstawanie wyprysków. wiem jednak, ze moze to byc takze kwestia indywidulalna. Natomiast tłuszcze, fast foody bezapeleacyjnie powoduja nasilanie sie zmian tradzikowych .
[/CENTER]



Możesz pić tego bratka jeśli chcesz [mnie nic swego czasu nie pomógł], ale ja bym doradziła raczej: zielona herbata + MSM łykany z wit C + olejek z wiesiołka. Roznica widoczna w przeciagu 2 mcy.


Hmm...na forum Biochemicznym za słowo SOLARIUM można dostać BANa

A tak serio - nie pochwalam zalecen Pani dermatolog. Chyba babka zapomniała, ze wysuszenie zmian słoncem czy lampami na solarce doprowadzi tylko do tego, ze za jakis czas skora zacznie powdójnie sie przetłuszczac. A przy okazji Ty dorobisz sie troche zmarszczek i przebarwien, zwłąszcza jesli zaleciła Ci kuracje kwasami czy anytiotykami.

Filtr do silarium? Pierwsze słysze. A podasz nam tu skład tego preparatu? Az mnie skręca z ciekawosci co tam jest....chodzi mi o to czy filtr jest fotostabilny.




Przegotowaną, albo spryskiwac termalną. Osyszac recznikiem papierowym albo codzinnie zmieniac recznik [ten do twarzy].
Pomgła jej woda żuber dlatego ze jest bogata w mikroelementy. Powinienes wiec byc zadowolony z wody termalnej Iwostinu - ma sporo krzemionek, ktore dzialają leczniczo na zmiany tradzikowe.




Moze byc maska z glinki. Na forum polecana jest tez maska z aspiryny [kwas salicylowy].


KREMY etc..

Niewątpliwie jest to najdłuższy temat do rozmowy.

[/LEFT]
[/CENTER]
Niewątpliwie masz rację. Przeczytaj co napisałys my na temat kremow i kwasów w tym wątku. Zestaw, które opracowaliśmy wspólnie z Mateo jest wart Twojej uwagi. Zawsze mozna go zmodyfikowac pod Twoje potrzeby. tak naprawde nie napisales jaka masz cere. Tradzikowa, ale czy wrazliwa, naczynkowa, odwodniona, alergiczna?[/QUOTE]
Moglabys, prosze podac linka do tej maski z aspiryny? Chodzi mi konkretnie o przepis, nie potrafie go znalezc. Z gory dziekuje.
bogoss jest offline Zgłoś do moderatora