Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Używa ktos ŻELU SILIKONOWEGO SUN FLOWER na naturalne paznokcie??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-06, 15:51   #12
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Używa ktos ŻELU SILIKONOWEGO SUN FLOWER na naturalne paznokcie??

Ja dostaję go jako gratisik do frezareczki
Jest przeznaczony do naturalnych pazurków i rozpuszcza się w acetonie Stosowac go można jako glossik - ale już o tym pisały dziewczyny
W sumie o.k jako glossik wiem jak użyć, ale jako żel jednofazowy ? Ile tych warstw, bo cos mi się wydaje, że im więcej tym większe ryzyko - bo żelik jest elastyczny i może się zapowietrzać. W sumie to takie "moje widzi mi się" , no ale ciekawa jestem opinii użytkowniczek .
No kobitki jak Wam się sprawuje na naturalkach i ile go aplikujecie?

aaa jeszcze jedno pytanko
Cytat ze strony SunFlower :
Cytat:
Zauważyłam, że świetnie nabłyszcza i uelastycznia akryl. Wtedy nakładać proszę akryl nie do samych skórek (1-1,5 mm odstępu ) i żelem Silikonowym nabłyszczyć tak, żeby zalać nim przejście akrylu i naturalnego paznokcia. Żel Silikonowy wypełni przejście pomiędzy twardą masą a naturalnym paznokciem. Nie za grubą warstwę!
Nie za gruba warstwę? Obawiam się , że jedna warstwa żelu będzie za cienka i mogą podpowietrzać się pazurki - ile dajecie silikonku jako gloossa? Nic wam się nie podpowietrza?
Jeeeja ale pytań
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując