Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami:-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-11, 18:09   #2596
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Truskawkowawiosno, polecasz może jakąś porządną, dobrze nawilżającą maskę?
Ale tak naprawdę, nie tylko z nazwy
Potrzebuję baaardzo, a nic nie działa, choć używam często Pomocy!
Ja moge polecic Ci super nawilzacz - najlepszy jaki mialam do tej pory i czyniacy z moimi wlosami cuda. Wlasciwie jest to seria kosmetykow Matrix Biolage nawilzajaca. Zaczelam od szamponu, a teraz mam juz cala kolekcje - poza ampulkami, ktore zamowie za jakis miesiac. W serii istnieje: szampon, odzywka (do 3 min i splukac), krem nawilzajacy (naklada sie odrobine na wilgotne wlosy i stylizuje jak zwykle), spray nawilzajacy (mgielka). Mialam potwornie zniszczone wlosy, meczylam sie stosujac rozne nawilzacze przez miesiac. W koncu zdecydowalam sie zdesperowana na cos z profesjonalnej linii i byl to strzal w 10 Pisalam juz jakies recenzje, reszte kosmetykow rowniez ocenie i wszystkie z tejze serii sa dla mnie bezkonkurencyjnym KWC. Kupuje na allegro, bo wychodzi znacznie taniej. Nie zauwazylam, zeby posiadali w ofercie maske do wlosow, no ale sa te ampulki...Jedna kosztuje kolo 9zl na allegro a stosuje sie (chyba) jedna na tydzien. Jesli potrzebujesz super nawilzacza to moze warto zamowic jedna czy dwie na probe a oprocz tego jeden z polecanych przeze mnie kosmetykow.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora