Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-20, 16:42   #438
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Coś mi się zdaje aga, że nie możesz się zdecydować jaki wybrać ten 6 produkt.
Osobiście miałam Clinique Blended Face Powder - jak dla mnie porażka. Kiedyś uważałam że jest OK, nawet ładnie go oceniłam na KWC, ale jak spróbowałam innych sypańców to zrozumiałam, że tak puder wyglądać na twarzy nie powinien. Krótko mówiąc dla mnie efekt tynku.
Miałam też Clarins Face Powder - dla mnie niemalże ideał. Zużyłam prawie całe opakowanie, ale pozbyłam się go bo zawiera talk, a staram się go już unikać.
Obecnie z tradycyjnej kolorówki mam EL Lucidity i jest w porządku, ze względu na jego bardzo drobne zmielenie.

Teraz co do pudrów EDM to mam:
1. Start To Finish Fair - bardzo przypomina mi Lucidity, jest delikany, pyłkowy, kolor jak dla mnie cudowny, chociaż na buzi jest transparentny.
2. Natural Reflection Light - porównałabym go do Clarinsa, lubię go coraz bardziej i chyba przy okazji wezmę duże opakowanie ale w wersji Fair. Jest bardziej "treściwy" niż Start To Finish Fair i nie jest całkowicie transparentny.
3. Silk Dust - już go nie sprzedają więc nie ma o czym gadać.

Aga jeżeli mogę coś zasugerować, to może weź jako 6 produkt któryś z pudrów. W zestawie darmowych próbek możesz sobie wybrać 3 podkłady. Jeżeli zamierzasz używać podkłady sporadycznie, to w zupełności Ci ta ilość wystarczy, no i jako próbkę różu możesz wziać Soft Bronzer. Próbek pudrów nie ma w darmowych zestawach, wiec jak weźmiesz duże opakowanie, to będziesz miała do testów wszystko to co Cię interesuje.
masz rację, nie mogę się zdecydowac myslałam o Soft Bronzer ale bardziej przyda mi się puder sypki (choc aktualnie mam na stanie 4 sztuki) myślałam o Kryolanie i EDM właśnie.
A który z nich matuje na dłużej?
Dzięki za pomoc
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora