Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-05, 09:41   #61
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Czytników e-booków (Kindle) - mam od ponad 4 lat (w międzyczasie wymieniłam jedynie na model z podświetlanym ekranem) i nie wiem, jak mogłam żyć bez niego wcześniej. Dalej kupuję papierowe książki, ale komfort czytania chociażby w podróżach czy na wakacjach jest nieoceniony. Najlepiej wydane pieniądze na sprzęt elektroniczny (wliczając w to wszystkie telefony, komputery itp.).

Fotel z podnóżkiem - przy przeprowadzce uparłam się, że muszę mieć własny fotel, upatrzyłam sobie model w IKEA i dokupiłam podnóżek do kompletu, jest ulubionym miejscem do czytania, oglądania seriali itp.

Ciepła kurtka z kapturem na zimę / ciepłe buty (nie emu, ale podobne - Björn Borg BRITTA Śniegowce) / wymiana wszystkich swetrów z akrylu na swetry z wełny, kaszmiru albo moheru - no, tanie to nie było, ale komfort zauważalny, nie marznę.


Mam na liście zakupowej stację parową i roombę, cieszą mnie pozytywne opinie
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując